سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی مداحان سرشناس کشورمان امسال همچون سال‌های کربلا قبل موکب عزاداری برپا می‌کنند اما امسال محل موکب‌های آنان متفاوت با قبل است.

محل موکب عزاداری سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی در مسیر نجف به کربلا تغییر کرد

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت شناخت علامه طباطبایی، هرساله در ایام اربعین حسینی برخی از مداحان و هیأت‌های سرشناس کشورمان در مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا موکب‌های عزاداری برپا می‌کنند. سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی دو تن از مداحان کشورمان هستند که امسال نیز همچون سال‌های قبل در این مسیر موکب عزاداری البته با اندکی تفاوت خواهند داشت. عزاداری بنی‌فاطمه در عمود ۱۱۲۰ سیدمجید بنی‌فاطمه هرسال موکب عزاداری خود را در عمود ۷۸۰ برپا می‌کرد اما امسال بناست مراسم عزاداری خود را با همکاری موکب خدام‌الحسین(ع) در عمود ۱۱۲۰ مسیر نجف به کربلا برپا کند. مراسم عزاداری این موکب از پنجشنبه ۹ شهریورماه آغاز می‌شود.

موکب هیأت آئین حسینی در عمود ۲۰۲  میثم مطیعی دیگر مداح کشورمان که هرسال در قالب موکب شباب‌المقاومه مجلس عزای خود را در عمود ۱۱۹۵ برپا می‌کرد، امسال در قالب هیأت آئین حسینی با همکاری موکب فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) بناست ۴ شب در عمود ۲۰۲ مجلس عزاداری برپا کند. در این مراسم حجت‌الاسلام حامد کاشانی سخنرانی می‌کند و این مراسم از ۹ شهریورماه آغاز می‌شود. پایان پیام/

دیدگاهی بنویسید