آئین بزرگداشت هفتمین سالگرد شهادت رزمنده دلیر شهید رضا عادلی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان و یکی از شهیدان عملیات آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا در اهواز برگزار می‌شود.

سالگرد شهادت شهید رضا عادلی در اهواز برگزار می‌شود

به گزارش شناخت علامه طباطبایی از اهواز، آیین بزرگداشت هفتمین سالگرد شهادت رزمنده دلیر شهید رضا عادلی(کردزنگنه) از شهدای مدافع حرم استان خوزستان و یکی از شهیدان عملیات آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان اسلام در اهواز برگزار می‌شود.

این برنامه روز پنج‌شنبه 13 بهمن ماه سال 1401 از ساعت 14 آغاز می‌شود که در این آئین مردم شهرهای مختلف خوزستان از جمله اهواز و باغملک یاد و خاطره شهید رضا عادلی را گرامی می‌دارند.

آیین بزرگداشت هفتمین سالگرد شهادت رزمنده دلیر شهید رضا عادلی از شهدای مدافع حرم خوزستان در مسجد گلزار شهدای اهواز انجام می‌شود که سردار باقری جانشین سپاه ولی‌عصر(عج) استان خوزستان در این برنامه سخنرانی می‌کند.

جمعی از خانواده‌ معظم شهدای مدافع حرم استان خوزستان در آئین بزرگداشت این شهید آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا حضور می‌یابند.

بسیجی شهید رضا عادلی(کردزنگنه) از شهدای مدافع حرم خوزستان و یکی از شهیدان گلگون کفن در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا سوریه فرزند پوری است که در تاریخ دهم اسفند ماه سال 1368 دیده به جهان گشود.

این جوان اهوازی پس هجوم تکفیری‌ها به سوریه به همراه خیل عظیمی از جوانان پرشور خوزستان و اهواز برای دفاع از حرم نورانی حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) به این کشور رفت و در روز یکشنبه 12 بهمن ماه سال 1394 به همراه تعدادی از رزمندگان اسلام به ویژه روحانی شهید حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی خلیلی‌بلوطکی، شهید علی‌ حسینی‌کاهکش، شهید محمود مراداسکندری و شهید داوود نریمیسا به شهادت رسید.

شهید رضا عادلی در سن 26 سالگی در منطقه باش کوی سوریه و در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل شد و پیکر پاکش در قطعه شهدای مدافع حرم گلزار شهدای اهواز آرام گرفت

انتهای پیام/

دیدگاهی بنویسید